Poznajmy Się


Cześć, jestem Tomek. Moją specjalnością jest czarno-biała fotografia, która umożliwia ukazanie emocji i detali w sposób niespotykany w kolorowych ujęciach. 


Dzięki mojemu głębokiemu zrozumieniu niuansów czarno-białej estetyki, potrafię uchwycić momenty pełne autentyczności i piękna. Wierzę, że prostota tych fotografii pozwala na skupienie się na tym, co najważniejsze - Waszych emocjach i wyjątkowych chwilach, które tworzą Waszą historię.


Praca z ludźmi to dla mnie źródło inspiracji. Zawsze stawiam na indywidualne podejście, budując relacje, które pozwalają na swobodę i naturalność przed obiektywem. Dzięki temu każda sesja jest pełna radości, spontaniczności i szczerego uśmiechu.


Zaufaj mi, aby uwiecznić Wasze najważniejsze chwile w sposób ponadczasowy i wyjątkowy.

Zapraszam do wspólnego tworzenia niepowtarzalnych wspomnień!


Tomek Cholewa - Ten Moment

Rekomendacje

Iga i Piotr

“Pan Tomek w maju zrealizował jedną z najważniejszych sesji zdjęciowych w naszym życiu. Poszukiwaliśmy fotografa, który nietuzinkowo
podejdzie do tematu naszych zdjęć ślubnych. Oczekiwaliśmy jednocześnie spontaniczności fotografii reportażowej którą bardzo lubimy, ale zależało nam również żeby zdjęcia miały podniosły charakter i odzwierciedlały rangę naszej uroczystości.
Praca Pana Tomka przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, jakość zdjęć, ich klimat a później jakość samych już odbitek to małe dzieło sztuk”